Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

18 mest - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Миколаїв – Покровськ. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Миколаїв – Покровськ. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Миколаїв-Дніпро-Покровськ.

Автобус Миколаїв Покровськ. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутМиколаїв Покровськ
Час відправлення
Місце відправленняМиколаїв, Автовокзал
Маршрут проходженняМиколаїв – Кривий Ріг – Дніпро – Покровськ
Час прибуття
Місце прибуттяПокровськ, залізничний вокзал
Марка автобусамікроавтобуси Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1400 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Розклад автобусів Миколаїв Покровськ

23:30МиколаївАвтовокзал
03:00Кривий РігАвтовокзал
05:00ДніпроАвтовокзал, вул. Курчатова 10
08:00ПокровськЗалізничний вокзал, АТБ

Автобус Миколаїв – Покровськ вирушає щодня. Час відправлення мікроавтобуса з міста Миколаїв від Центрального автовокзалу: 23:30.

Автобус слідує через Миколаїв, Кривий Ріг, Дніпро, Покровськ.

Прибуття в Покровськ в 08:00 до Залізничного вокзалу. Ціна проїзду – 1400 грн.

Автобус Миколаїв-Покровськ


Автобусні рейси є засобом пересування лише студентів та молодих людей. Але це зовсім не так, адже автобус Миколаїв-Покровськ та інші рейси мають безліч переваг, які й сприяли збільшенню попиту. Бронювання квитків – дуже зручна послуга, яка дозволяє розпланувати та повністю підготуватися до поїздки, адже квитки на автобус вже точно будуть у вас. Пасажирські перевезення автобусом чудово підходять для сім’ї, великої компанії друзів та ін. По-перше, тому що розклад автобусів на будь-який рейс дозволяє вибрати необхідну дату, а також цей транспорт курсує систематично та з особливою частотою, на відміну від поїздів. Ціна проїзду на автобус значно нижча, ніж на аналогічні рейси іншого виду транспорту – це другий плюс. Забронювати квиток можна прямо на нашому сайті. По-третє, маршрут руху складено таким чином, щоб максимально швидко доставити пасажирів з одного пункту до іншого.

Мапа маршруту Миколаїв-Покровськ

  Бронювання квитків Миколаїв – Покровськ

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Миколаїв–Покровськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)