Автобус Краматорськ – Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Краматорськ – Суми. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Краматорськ – Суми. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Краматорськ – Харків – Суми.

Автобус Краматорськ–Суми. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутКраматорськ–Суми
Час відправлення
Місце відправленняКраматорськ, автовокзал
Маршрут проходженняКраматорськ – Харків – Суми
Час прибуття
Місце прибуттяСуми, автовокзал
Марка автобусамікроавтобуси 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:900 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Розклад автобусів Краматорськ Суми, через Харків

12:00Краматорськавтовокзал
15:00ХарківПівденний залізничний вокзал
18:00СумиАвтовокзал

Автобус Краматорськ – Суми вирушає щодня. Ви можете поїхати в будь-який із доступних у розкладі днів.
Час відправлення мікроавтобуса зі Краматорська: 12:00.
Приїзд до Києва до залізничного вокзалу, метро Вокзальна о 18:00.

Автобус слідує через Краматорськ, Харків, Суми.

Вартість проїзду – 900 грн.

Автобус Краматорськ-Суми


Автобус Краматорськ–Суми – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, очікування пасажирів під час зупинок, якщо вони затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Краматорськ–Суми, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє дістатися пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Мапа маршруту Краматорськ–Суми

  Бронювання квитків Краматорськ-Суми

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Краматорськ - Суми. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)