Про нас

Наша компанія займається пасажирськими перевезеннями. Подорожуючи комфортабельним автобусом, що відповідає всім сучасним вимогам, ви можете відправитися за різними напрямками:

– між українськими містами;

– у міста Європейського Союзу.

У нашому розпорядженні оновлений автопарк, що здійснює міжнародні та міжміські пасажирські перевезення.
Розклад автобусів складено таким чином, щоби було зручно пасажирам. Місця відправлення та прибуття також вибрані за цим принципом.

Розклад маршрутів

Розклад автобусних рейсів чітко та наочно представлено на сайті. Ви бачите пункти відправлення та прибуття, місця зупинок та час. Вся інформація актуальна та достовірна.

Цю інформацію клієнту роз’яснять і по телефону. Консультанти надають всі необхідні дані, від часу відправлення та вартості, до більш детальних характеристик.

Бронювання квитків на автобус

Замовлення послуги перевезень можна оформити онлайн. Це набагато спрощує підготовку до подорожі. На екрані відображається кількість доступних місць та тип автобуса.

Купити та оплатити заброньовані квитки можна готівкою або банківською карткою.

Дисконтна програма

Для тих, хто користується нашими послугами, працює програма знижок. Її починають застосовувати вже з другої подорожі клієнта.

Відгуки
На сайті також працює зворотній зв’язок. Будь-який пасажир, який скористався послугами нашої компанії, може залишити відгук про свою поїздку, починаючи з етапу бронювання та купівлі квитків.

Зв’язатися з нами Ви можете за телефонами або за допомогою форми зворотнього зв’язку.