Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Харків-Дніпро. Щоденні рейси автобусів за маршрутом Харків-Дніпро. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. На цій сторінці ви знайдете розклад, час відправлення, час приїзду, ціни на проїзд, маршрут автобусів Харків-Дніпро.

Автобус Харків–Дніпро. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутХарків–Дніпро
Час відправлення щодня
Місце відправленняХарків, автовокзал
Харків, Південний вокзал, «McDonald’s»
Маршрут проходженняХарківДніпро
Час прибуття
Місце прибуттяДніпро, залізничний вокзал
Марка автобусаМерседес Спрінтер
Потрібні документи:Паспорт
Ціна400 грн
Телефон для довідок+38 (099) 044-54-85

Автобуси Харків – Дніпро


Автобуси Харків – Дніпро відправляються щодня, і ви можете поїхати прямо сьогодні.
Час відправлення мікроавтобуса: 14:00 щодня.
Місце відправлення – Автовокзал, Південний залізничний вокзал, Термінал.
Прибуває до Дніпра до залізничного вокзалу в 17:00.
Вартість квитка Харків – Дніпро: 400 грн.

Компанія Bonvoyage здійснює пасажирські перевезення за маршрутом Харків-Дніпро.
Рейси у напрямку Харків Дніпропетровськ здійснюється лише комфортабельними мікроавтобусами. Першим нашим завданням виступає безпека пасажирів та чітке дотримання розкладу. Наші водії мають багаторічний досвід, завжди дбають про комфорт пасажирів у процесі поїздки.

Проїзд Харків – Дніпро здійснюється автобусами, які зарекомендували себе надійністю, безпекою та комфортом. Як правило, це всім відомий Мерседес Спрінтер. Кожен автобус має підвищений рівень комфорту: TV, DVD, кондиціонер. У зимовий час у салонах тепло та затишно. Салони автобусів обладнані широкими м’якими сидіннями. Усі автобуси вчасно проходять технічний огляд перед кожною поїздкою.

Ціна квитка Харків – Дніпро знаходиться в оптимальному діапазоні цін. Вибираючи нашу компанію як перевізник, ви вибираєте не тільки надійність, але й можливість заощадити. Купити квиток на автобус Харків – Дніпро Ви зможете у зручний для Вас спосіб: при вході в автобус.
Бронювання квитків здійснюється онлайн і по телефону. Менеджер доведе до вас необхідну інформацію про наявність квитків і допоможе замовити квиток на потрібний рейс. Це набагато зручніше, ніж їхати особисто до каси по квиток на автобусний рейс Харків Дніпро.

Поїздки з Харкова до Дніпра з максимальним комфортом!

Мапа маршруту

  Бронювання квитків Харків-Дніпро

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Харків–Дніпро. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. ( оценок 2, средняя: 5,00 из 5)