Автобус Львів – Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

18 mest - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Львів – Харків. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Львів – Харків. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Кропивницький – Кривий Ріг – Дніпро – Харків.

Автобус Львів Харків. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутЛьвів Харків
Час відправлення
Місце відправленняЛьвів, залізничний вокзал;
Львів, автовокзал, вул. Стрийська 109
Маршрут проходженняЛьвів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Кропивницький – Кривий Ріг – Дніпро – Харків
Час прибуття
Місце прибуттяХарків, «Південний» вокзал, автостанція «Привокзальна»
Харків, автовокзал
Марка автобусаАвтобус Neoplan 50 місць;
мікроавтобус Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1200 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54-85

Розклад автобусів Львів Харків: Відправлення в 16:30

15:45ЛьвівАвтостанція, залізничний вокзал
16:30ЛьвівАвтовокзал, Стрийська 109
18:50ТернопільАЗС "БРСМ"
20:20ХмельницькийАЗС “WOG”
22:55ВінницяАвтостанція, Київська 8
23:50НемірівАТБ, Горького 82
00:50ГайсинАвтостанція, 1 Травня 129
01:20УманьАвтостанція, Київська 1
05:00КропивницькийАвтовокзал, Олександрівське шосе 1
07:00Кривий РігАвтостанція, Дніпровське шосе 1а
09:30ДніпроАвтовокзал, Курчатова 10
12:10ХарківАвтостанція Привокзальна, Євгенія Котляра 11
12:30ХарківАвтовокзал, Гагаріна 22

Автобус Львів – Харків вирушає щодня.
Час відправлення мікроавтобуса з міста Львів: 16:30 з автовокзалу.

Автобус слідує через Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Умань, Кропивницький, Кривий Ріг, Дніпро.

Прибуття в Харків в 12:00.

Ціна проїзду – 1200 грн.

Автобус Львів-Харків


Автобусні рейси є засобом пересування лише студентів та молодих людей. Але це зовсім не так, адже автобус Львів-Харків та інші рейси мають безліч переваг, які й сприяли збільшенню попиту. Бронювання квитків – дуже зручна послуга, яка дозволяє розпланувати та повністю підготуватися до поїздки, адже квитки на автобус вже точно будуть у вас. Пасажирські перевезення автобусом відмінно підходять для сім’ї, великої компанії друзів та ін. По-перше, тому що розклад автобусів на будь-який рейс дозволяє вибрати необхідну дату, а також цей транспорт курсує систематично та з особливою частотою, на відміну від поїздів. Ціна проїзду на автобус значно нижча, ніж на аналогічні рейси іншого виду транспорту – це другий плюс. Забронювати квиток можна прямо на нашому сайті. По-третє, маршрут руху складено таким чином, щоб максимально швидко доставити пасажирів з одного пункту до іншого.

Карта маршруту Львів-Харків

    Бронювання квитків Львів–Харків

    Маршрут:

    Дата поїздки:

    Прізвище та Ім'я:

    Телефон:

    Приємної дороги!

    Рейс у зворотному напрямку:

    rating on - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Львів - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)