Автобус Запоріжжя – Кам’янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Запоріжжя – Кам’янець Подільський. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Запоріжжя – Кам’янець Подільський. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Запоріжжя – Дніпро – Кривий Ріг – Кропивницький – Умань – Вінниця – Хмельницький – Кам’янець-Подільський.

Автобус Запоріжжя Кам'янець-Подільський. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутЗапоріжжя Кам'янець-Подільський
Час відправлення
Місце відправленняЗапоріжжя, Зупинка “Супермаркет АТБ”, Соборний пр. 18А
Маршрут проходженняЗапоріжжя - Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Вінниця - Хмельницький - Кам’янець Подільський
Час прибуття
Місце прибуттяКам’янець Подільський, автовокзал
Марка автобусамікроавтобуси Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1600 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Розклад автобусів Запоріжжя Кам'янець-Подільський

15:30ЗапоріжжяЗупинка “Супермаркет АТБ”, Соборний пр. 18А
17:00ДніпроЦентральний автовокзал, вул. Курчатова 10
05:00Кам'янець ПодільськийАвтовокзал, вул. Князів Коріатовичів, 19

Автобус Запоріжжя – Кам’янець Подільський вирушає щодня, і ви можете поїхати в будь-який з доступних у розкладі днів.

Час відправлення мікроавтобуса: 15:30.
Приїзд до центрального автовокзалу в 05:00.
Автобус слідує через Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Умань, Вінниця, Хмельницький.

Вартість проїзду – 1600 грн.

Автобус Запоріжжя-Кам’янець Подільський


Автобус Запоріжжя-Кам’янець Подільський – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, очікування пасажирів під час зупинок, якщо вони затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Запоріжжя–Кам’янець Подільський, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє дістатися пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Запоріжжя–Кам’янець Подільський

  Бронювання квитків Запоріжжя - Кам'янець-Подільський

  Маршрут:

  Дата поездки:

  Прізвище та ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!
  rating on - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Запоріжжя – Кам'янець-Подільський. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)