Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

18 mest - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Дніпро – Львів. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Дніпро – Львів. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Дніпро-Дніпро-Кривий Ріг-Тернопіль-Львів.

Автобус Дніпро Львів. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутДніпро Львів
Час відправлення
Місце відправленняДніпро, Центральний автовокзал, Курчатова 10
Маршрут проходженняДніпро - Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів
Час прибуття
Місце прибуттяЛьвів, автовокзал, вул. Стрийська 109
Марка автобусаАвтобус Neoplan 50 місць;
мікроавтобус Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1200 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54-85

Розклад автобусів Дніпро Львів: Відправлення в 16:45

15:45ДніпроАвтовокзал, Курчатова 10
19:00Кривий РігАвтостанція, Дніпровське шосе 1а
20:00КропивницькийАвтовокзал, Олександрівське шосе 1
22:20УманьАвтостанція, вул. Київська 1
23:20ГайсинАвтостанція, вул. 1 Травня 129
00:20НемірівАТБ, вул. Горького 82
01:20ВінницяАвтостанція, вул. Київська 8
04:30ХмельницькийАЗС “WOG”
05:20ТернопільАЗС "БРСМ"
08:20ЛьвівАвтовокзал, вул. Стрийська 109

Автобус Дніпро – Львів вирушає щодня, і ви можете поїхати в будь-який з доступних у розкладі днів.

Час відправлення автобуса або мікроавтобуса:
15:45 з автовокзалу на вул. Курчатова 10.

Автобус слідує через Кривий Ріг, Тернопіль.

Приїзд до центрального автовокзалу в 08:20.

Вартість проїзду – 1200 грн.

Автобус Дніпро-Львів


Автобус Дніпро-Львів – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, на очікування пасажирів під час зупинок, якщо ті затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Дніпро-Львів, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє доїхати до пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Дніпро-Львів

    Квитки на автобус Дніпро-Львів

    Маршрут:

    Дата поїздки:

    Прізвище та Ім'я:

    Телефон:

    Приємної дороги!

    Рейс у зворотному напрямку:

    rating on - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)