Автобус Кам’янець-Подільський–Слов’янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

18 mest - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Кам’янець-Подільський – Слов’янськ. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Кам’янець-Подільський – Слов’янськ. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Кам’янець-Подільський – Дніпро – Слов’янськ.

Автобус Кам’янець-Подільський Слов’янськ. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутКам’янець-Подільський Слов’янськ
Час відправлення
Місце відправленняКам’янець-Подільський, Центральний автовокзал, вул. Князів Коріатовичів, 19
Маршрут проходженняКам’янець-ПодільськийСлов’янськ
Час прибуття
Місце прибуттяСлов’янськ, автовокзал
Марка автобусамікроавтобуси Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:2000 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Розклад автобусів Кам’янець-Подільський Слов’янськ: Відправлення в 19:30

19:30Кам'янець ПодільськийАвтовокзал, вул. Князів Коріатовичів, 19
05:00Кривий РігАвтовокзал
07:00ДніпроЦентральний автовокзал, вул. Курчатова 10
12:00Слов’янськАвтовокзал

Автобус Кам’янець-Подільський – Слов’янськ вирушає щодня. Час відправлення мікроавтобуса з міста Кам’янець-Подільський: 19:30.

Автобус слідує через Кам’янець-Подільський, Кривий Ріг, Дніпро, Слов’янськ.

Прибуття в Слов’янськ в 12:00. Ціна проїзду – 2000 грн.

Автобус Кам’янець-Подільський-Слов’янськ


Автобусні рейси є засобом пересування лише студентів та молодих людей. Але це зовсім не так, адже автобус Кам’янець-Подільський-Слов’янськ та інші рейси мають безліч переваг, які й сприяли збільшенню попиту. Бронювання квитків – дуже зручна послуга, яка дозволяє розпланувати та повністю підготуватися до поїздки, адже квитки на автобус вже точно будуть у вас. Пасажирські перевезення автобусом чудово підходять для сім’ї, великої компанії друзів та ін. По-перше, тому що розклад автобусів на будь-який рейс дозволяє вибрати необхідну дату, а також цей транспорт курсує систематично та з особливою частотою, на відміну від поїздів. Ціна проїзду на автобус значно нижча, ніж на аналогічні рейси іншого виду транспорту – це другий плюс. Забронювати квиток можна прямо на нашому сайті. По-третє, маршрут руху складено таким чином, щоб максимально швидко доставити пасажирів з одного пункту до іншого.

Мапа маршруту Кам’янець-Подільський-Слов’янськ

  Бронювання квитків Кам’янець-Подільський – Слов’янськ

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!
  rating on - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Кам’янець-Подільський–Слов'янськ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)