Автобус Дніпро – Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

18 mest - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Дніпро-Харків. Щоденні рейси автобусів за маршрутом Дніпро-Харків. Бронювання квитків онлайн на сайті та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. На цій сторінці Ви знайдете розклад, час відправлення, час приїзду, ціни на проїзд, маршрут автобусів Дніпро-Харків.

Автобус Дніпро–Харків. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутДніпро Харків
Час відправлення щодня
Місце відправленняДніпро, Залізнічний вокзал, пл Вокзальна
Маршрут проходженняДніпроХарків
Час прибуття
Місце прибуттяХарків, Автовокзал
Харків, Південний вокзал «McDonalds»
Марка автобусаМерседес Спрінтер
Потрібні документи:Паспорт
Ціна400 грн
Телефон для довідок+38 (099) 044-54-85

Автобуси Дніпро – Харків


Автобуси Дніпро – Харків відправляються кожен день, і ви можете поїхати прямо сьогодні.
Час відправлення мікроавтобуса: 07:00.
Місце відправлення – Залізнічний вокзал, пл Вокзальна.
Приїзд до Харкова до Південного вокзалу и до автовокзалу в 10:00.
Вартість квитка Дніпро – Харків: 400 грн.

Компанія Bonvoyage здійснює пасажирські перевезення за маршрутом Дніпро-Харків.
Рейси у напрямку Дніпропетровськ Харків здійснюється лише комфортабельними мікроавтобусами. Першим нашим завданням виступає безпека пасажирів та чітке дотримання розкладу. Наші водії мають багаторічний досвід, завжди дбають про комфорт пасажирів у процесі поїздки.

Проїзд Дніпро – Харків здійснюється автобусами, які зарекомендували себе надійністю, безпекою та комфортом. Як правило, це всім відомий Мерседес Спрінтер. Кожен автобус має підвищений рівень комфорту: TV, DVD, кондиціонер. У зимовий час у салонах тепло та затишно. Салони автобусів обладнані широкими м’якими сидіннями. Усі автобуси вчасно проходять технічний огляд перед кожною поїздкою.

Ціна квитка Дніпро – Харків знаходиться в оптимальному діапазоні цін. Вибираючи нашу компанію як перевізник, ви вибираєте не тільки надійність, але й можливість заощадити. Купити квиток на автобус Дніпро – Харків Ви зможете у зручний для Вас спосіб: при вході в автобус.
Бронювання квитків здійснюється онлайн і по телефону. Менеджер доведе до вас необхідну інформацію про наявність квитків і допоможе замовити квиток на потрібний рейс. Це набагато зручніше, ніж їхати особисто до каси по квиток на автобусний рейс Харків Дніпро.

Поїздки з Харкова до Дніпра з максимальним комфортом!

Мапа маршруту

  Бронювання квитків Дніпро-Харків

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.rating on - Автобус Дніпро - Харків. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)