Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту

18 mest - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту
Автобус Харків – Львів. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Харків – Львів. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Харків-Дніпро-Кривий Ріг-Тернопіль-Львів.

Автобус Харків Львів. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутХарків Львів
Час відправлення
Місце відправленняХарків, автовокзал
Харків, "Південний" вокзал, автостанція "Привокзальна"
Маршрут проходженняХарків - Дніпро - Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів
Час прибуття
Місце прибуттяЛьвів, автовокзал, вул. Стрийська 109
Марка автобусаАвтобус Neoplan 50 місць;
мікроавтобус Mercedes Sprinter 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1200 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54-85

Розклад автобусів Харків Львів: Відправлення в 12:00

12:00ХарківАвтовокзал, Гагаріна прт. 22
12:30ХарківАвтостанція Привокзальна, вул. Євгена Котляра 11
15:45ДніпроАвтовокзал, Курчатова 10
19:00Кривий РігАвтостанція, Дніпровське шосе 1а
20:00КропивницькийАвтовокзал, Олександрівське шосе 1
22:20УманьАвтостанція, вул. Київська 1
23:20ГайсинАвтостанція, вул. 1 Травня129
00:20НемірівАТБ, вул. Горького 82
01:20ВінницяАвтостанція, вул. Київська 8
04:30ХмельницькийАЗС “WOG”
05:20ТернопільАЗС "БРСМ"
08:20ЛьвівАвтовокзал, вул. Стрийська 109

Автобус Харків – Львів вирушає щодня, і ви можете виїхати в будь-який з доступних у розкладі днів.

Час відправлення автобуса або мікроавтобуса:
12:00 з автовокзалу та
12:30 з автостанції “Привокзальна”.

Автобус слідує через Дніпро, Кривий Ріг, Тернопіль.

Приїзд до центрального автовокзалу в 08:20.

Вартість проїзду – 1200 грн.

Автобус Харків-Львів


Автобус Харків–Львів – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту до іншого. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, на очікування пасажирів під час зупинок, якщо ті затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Харків–Львів, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час та без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє доїхати до пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Харків–Львів

    Квитки на автобус Харків-Львів

    Маршрут:

    Дата поїздки:

    Прізвище та Ім'я:

    Телефон:

    Приємної дороги!

    Рейс у зворотному напрямку:

    rating on - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршрутуrating on - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршрутуrating on - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршрутуrating on - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршрутуrating on - Автобус Харків-Львів. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту ( оценок 2, средняя: 5,00 из 5)