Автобус Київ–Слов’янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Київ – Слов’янськ. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Київ – Слов’янськ. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Київ – Полтава – Дніпро – Краматорськ – Слов’янськ.

Автобус Київ Слов'янськ. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутКиїв–Слов'янськ
Час відправлення
Місце відправленняКиїв, Київ, метро Вокзальна
Маршрут проходженняКиїв – Бориспіль – Полтава – Дніпро – Павлоград – Покровськ – Костянтинівка – Дружківка – Краматорськ – Слов'янськ
Час прибуття
Місце прибуттяСлов'янськ, автовокзал
Марка автобусамікроавтобуси 8 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:1500 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Расписание автобусов Киев Славянск

06:00Київметро Вокзальна
10:30Полтавамагазин АТЛ, Зупинка «Макдоналдс»
13:30Дніпропл. Вокзальна, 11 (колишня пам'ятка Петровському)
17:30Краматорськавтовокзал
18:00Слов'янськавтовокзал

Автобус Київ – Слов’янськ вирушає щодня. Ви можете поїхати в будь-який із доступних у розкладі днів.
Час відправлення мікроавтобуса з Києва: 06:00.
Приїзд до Слов’янська до автовокзалу в 18:00.

Автобус слідує через Киев, Борисполь, Полтава, Днепр, Павлоград, Покровск, Константиновка, Дружковка, Краматорск, Слов’янськ.

Вартість проїзду –1500 грн.

Автобус Київ-Слов’янськ


Автобус Київ–Слов’янськ – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, очікування пасажирів під час зупинок, якщо вони затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Київ–Слов’янськ, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє дістатися пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Київ–Слов’янськ

  Бронювання квитків Київ-Слов'янськ

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating off - Автобус Київ–Слов'янськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. ( оценок 2, средняя: 4,00 из 5)