Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Дніпро – Покровськ. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Дніпро – Покровськ. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Дніпро – Павлоград – Покровськ.

Автобус Дніпро Покровськ. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутДніпро–Покровськ
Час відправлення
Місце відправленняДніпро, площа Вокзальна
Маршрут проходженняДніпро – Павлоград – Покровськ
Час прибуття
Місце прибуттяПокровськ, залізничний вокзал
Марка автобусамікроавтобуси 8 - 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:400 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Расписание автобусов Дніпро Покровськ

06:0007:0010:0012:3016:30Дніпропл. Вокзальна
09:0010:0013:0015:3019:00ПокровськЗалізничний вокзал

Автобус Дніпро – Покровськ вирушає щодня. Ви можете поїхати в будь-який із доступних у розкладі днів.

Час відправлення мікроавтобуса з Києва: 06:00, 07:00, 10:00, 12:30, 16:30.
Приїзд до Покровська до автовокзалу в 09:00, 10:00, 13:00, 15:30, 19:30.

Автобус слідує через Дніпро – Павлоград – Покровськ.

Вартість проїзду – 400 грн.

Автобус Дніпро-Покровськ


Автобус Дніпро–Покровськ – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, очікування пасажирів під час зупинок, якщо вони затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Дніпро–Покровськ, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє дістатися пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Дніпро–Покровськ

  Бронювання квитків Дніпро-Покровськ

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating on - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating on - Автобус Дніпро–Покровськ. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. ( оценок 1, средняя: 5,00 из 5)