Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.

18 mest - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.
Автобус Дніпро – Дружківка. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. Щоденні рейси комфортабельними мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Дніпро – Дружківка. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут руху. Автобуси прямують через Дніпро – Павлоград – Покровськ – Костянтинівка – Дружківка – Краматорськ – Дружківка.

Автобус Дніпро Дружківка. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутДніпро–Дружківка
Час відправлення
Місце відправленняДніпро, площа Вокзальна
Маршрут проходженняДніпро – Павлоград – Покровськ – Костянтинівка – Дружківка
Час прибуття
Місце прибуттяДружківка, готель МАН
Марка автобусамікроавтобуси 8 - 18 місць
Необхідні документиПаспорт
Ціна:600 грн
Телефон для замовлення:+38 (099) 044-54 -85

Расписание автобусов Дніпро Дружківка

06:0007:0010:0012:3016:30Дніпропл. Вокзальна
10:0011:0014:0016:3020:30ДружківкаГотель МАН

Автобус Дніпро – Дружківка вирушає щодня. Ви можете поїхати в будь-який із доступних у розкладі днів.

Час відправлення мікроавтобуса з Києва: >06:00, 07:00, 10:00, 12:30, 16:30.
Приїзд до Дружківкаа до автовокзалу в 10:00, 11:00, 14:00, 16:30, 20:30.

Автобус слідує через Дніпро – Павлоград – Покровськ – Костянтинівка – Дружківка.

Вартість проїзду – 600 грн.

Автобус Дніпро-Дружківка


Автобус Дніпро–Дружківка – це чудова можливість здійснити швидку та зручну подорож з одного пункту в інший. Автобусні рейси навіть передбачаються у непередбачених ситуаціях, на відміну від поїздів, очікування пасажирів під час зупинок, якщо вони затримуються. Бронювання квитків є дуже практичною послугою, яка дає шанс бути впевненим, що вам повністю дістануться квитки в конкретний день.
Пасажирські перевезення є великою галуззю, що вдосконалюється з кожним роком. І сьогодні ми можемо спостерігати оптимальний маршрут руху автобуса Дніпро–Дружківка, який дозволяє дістатися з однієї точки країни до іншої за максимально короткий час і без пересадок. При цьому вартість проїзду на рейс вважається доступною.
Розклад автобусів дозволяє дістатися пункту призначення вранці, що дуже зручно, тому що в цей час вже працює автовокзал і є можливість дістатися потрібної частини міста громадським транспортом. Забронювати квиток на автобус досить просто – це можна зробити прямо на нашому сайті, зручний інтерфейс якого не надасть незручностей для користувачів.

Карта маршруту Дніпро–Дружківка

  Бронювання квитків Дніпро-Дружківка

  Маршрут:

  Дата поїздки:

  Прізвище та Ім'я:

  Телефон:

  Приємної дороги!

  Рейс у зворотному напрямку:

  rating off - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating off - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating off - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating off - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту.rating off - Автобус Дніпро–Дружківка. Розклад, вартість квитка, карта маршруту. Оценок пока нет. Оставьте Ваше мнение.