Автобус Харків–Київ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.

Даного рейсу тимчасово немає
18 mest - Автобус Харків–Київ. Розклад, ціна квитка, мапа маршруту.
Автобус Харків – Київ. Щоденні рейси мікроавтобусами міжнародного класу за маршрутом Харків – Київ. Бронювання квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 044-54-85. На цій сторінці ви можете дізнатися розклад, час відправлення, час приїзду, вартість проїзду, маршрут автобусів. Автобус слідує через Харків-Полтава-Хорол-Лубни-Пирятин-Бориспіль-Київ.

Автобус Харків Київ. Розклад. Квитки. Вартість проїзду.

МаршрутХарків – Київ
Час відправлення щодня
Місце відправленняХарків, Автовокзал, Південний вокзал
Маршрут проходженняХарків – Полтава – Хорол – Лубни – Пирятин – Бориспіль – Київ
Час прибуття
Місце прибуттяКиїв, Центральний автовокзал, метро Деміївська
Київ, залізничний вокзал, АС Яма
Марка автобусаАвтобуси на 50 місць
Мікроавтобус Mercedes Sprinter 18 місць
Потрібні документиПаспорт
Ціна400 грн
Телефон для замовлення+38 (099) 044-54-85

>

Розклад автобусів Харків – Київ: Відправлення в 17:30

17:30ХарківАвтовокзал, пр. Гагаріна 22
21:00ПолтаваАС-1, Великотирнівська вул. 7
22:00ЛубниВолодимирський проспект, 157
23:30ПірятінАвтостанція
01:00БориспільКиївський шлях, зупинка «Макдоналдс»
02:00КиївАвтовокзал, проспект Науки 1
02:30КиївЗал. вокзал, Автостанція, вул. Семена Петлюри 32

Вартість проїзду до Києва цим рейсом – 400 грн

Розклад автобусів Харків – Київ: Відправлення в 18:30

18:30ХарківАвтостанція "Привокзальна", ПЗ
21:00ПолтаваАС-1, Великотирнівська вул. 7
22:00ЛубниВолодимирський проспект, 157
23:30ПірятінАвтостанція
01:00БориспільКиївський шлях, зупинка «Макдоналдс»
02:00КиївАвтовокзал, проспект Науки 1
02:30КиївЗал. вокзал, Автостанція, вул. Семена Петлюри 32

Вартість проїзду до Києва цим рейсом – 400 грн

Автобус Харків – Київ відправляється щодня, і ви можете поїхати будь-якого дня. Час відправлення: 17:30 з автовокзалу та 18:30 від Південного вокзалу.

Автобус Харків Київ слідує через: Харків, Полтава, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ

Прибуття на автовокзал 22:00 на залізничний вокзал Києва на автостанцію “Яма” 02:30. Вартість проїзду – 400 грн.

Автобус Харків Київ

Автобусний рейс за маршрутом Харків-Київ чекає на своїх клієнтів!

Автобус Харків Київ курсує щодня. Посадкові місця надаються з урахуванням їх вимог, а також наявності вільних місць на момент, коли здійснюється бронювання квитків. Під час проїзду з Харкова до Києва у зручних салонах комфортабельних автобусів клієнти нашої компанії зможуть відпочити, забувши про неприємності на дорозі. Цей момент візьмуть на себе кваліфіковані спеціалісти-водії.

Варто тільки замовити квитки у будь-який зручний спосіб, і час, проведений у дорозі, пролетить непомітно. Забронювати квиток в автобус досить просто завдяки системі бронювання на сайті та нашим досвідченим консультантам. Першочерговим завданням нашої компанії є забезпечення та гарантія зручності для клієнтів на всьому шляху їхнього пересування. Ціна проїзду приємно здивує, як і розклад автобусів, відправитися в дорогу можна в будь-який зручний час.
Завдяки турботі про людей наші пасажирські перевезення і нас рекомендує величезну кількість клієнтів, які вже скористалися нашими послугами та залишилися задоволеними співпрацею. З великим полюванням до нас звертаються повторно, адже маршрут руху ми пропонуємо найзручніший і найшвидший.

Мапа маршруту Харків-Київ

    Билеты на автобус Харків-Київ

    Маршрут:

    Дата поїздки:

    Прізвище та Ім'я:

    Телефон:

    Приємної дороги!

    Рейс у зворотному напрямку: